20 maja uczestniczyliśmy w wyjątkowym wyjeździe do Pyrzyc z okazji Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Był to czas pełen radości, integracji, wspólnej zabawy oraz pozytywnych emocji. Dziękujemy organizatorom za ciepłe przyjęcie oraz wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę.