Z ogromną radością i dumą informujemy, że nasza szkoła zdobyła I miejsce w konkursie na najzabawniejszą konkurencję sportową w ramach Niebieskich Igrzysk. Organizatorem tego wydarzenia była Fundacja Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka. W tegorocznej edycji udział wzięło około 2500 placówek z całej Polski oraz placówek polonijnych na świecie. To dla nas ogromne wyróżnienie i powód do dumy. Właśnie otrzymaliśmy niezwykle cenne nagrody ufundowane przez sponsorów wydarzenia. Były to bony o wartości 4000 złotych na zakupy w sklepie “Moje Bambino”. Wśród nagród rzeczowych znalazły się również klocki Lego, apteczka pierwszej pomocy w plecaku, książka pt. „Max – chłopiec, który jest inny”, puchar oraz piłeczka tenisowa z podpisem Huberta Hurkacza. Składamy serdeczne podziękowania organizatorom “Niebieskich Igrzysk” oraz wszystkim sponsorom za przepiękne i wartościowe nagrody dla naszej szkoły. Dziękujemy także wszystkim nauczycielom, wychowawcom, rodzicom i uczniom, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przeprowadzenie Niebieskich Igrzysk w naszej szkole. Państwa wsparcie, empatia oraz solidarność z osobami w spektrum autyzmu i ich rodzinami są niezwykle cenne i budują wyjątkową atmosferę naszej społeczności.
Strona na Facebook dotycząca wydarzenia Niebieskie Igrzyska
Strona na Facebook dotycząca wydarzenia Niebieskie Igrzyska 2026
Strona na Facebook dotycząca wydarzenia Niebieskie Igrzyska





