W dniu dzisiejszym zespoły ZE, ZF oraz ZK przygotowały spotkanie pod tytułem: “Na majowej łące “, na które zaprosili przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Stargardzie. Na początku uczniowie wcielili się w rolę mieszkańców łąki i zaprezentowali wiosenne przedstawienie. Następnie odbyły się wspólne, bardzo wesołe zabawy integracyjne. Na zakończenie zajęć wszystkie dzieci przygotowały mieszkańców łąki różnymi metodami plastycznymi oraz zjadły wspólny poczęstunek. Nasze spotkanie wywołało wiele radości i uśmiechu!