Dziś zespoły ZD, ZF, ZK i ZL odwiedziły zajezdnię autobusową. Podczas prywatnego przejazdu autobusem „WYCIECZKA” uczniowie poznali drogę pojazdu od tankowania i myjni, aż po profesjonalny warsztat. Zobaczyliśmy nowoczesne stacje ładowania „elektryków”, magazyn części oraz dyspozytornię z legendarnym „najstarszym komputerem świata”. Każdy mógł poczuć się jak kierowca, a największą niespodzianką było pozdrowienie pracowników MPK przez radiotelefon. To był dzień pełen wiedzy i świetnej zabawy!