Z dumą informujemy, że nasza uczennica z klasy 7a, Sandra S., została wyróżniona w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Nasz kamyczek dla regionu – architektura i przyroda Ziemi Stargardzkiej”, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi oraz PTTK w Stargardzie. Jest to duży sukces naszej utalentowanej uczennicy, ponieważ zgłoszonych prac było prawie 400, a każde z nich stanowiło małe dzieło sztuki, które będzie stanowić reklamę i pamiątkę Stargardu podczas 46 Międzynarodowego Zjazdu Hanzy. Serdecznie gratulujemy Sandrze tak ważnego wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów!